یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳ تهران ۰۶:۳۱ - ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴

  • منابع دیپلماتیک: پیشنهاد اتمی تازه‌ای مطرح شده است

    بنا بر گزارش‌ها، ایران پیشنهاد تازه‌ای در مذاکرات اتمی دریافت کرده که بر اساس آن به جای کاستن از سانتریفیوژهای خود، که از اختلافات اساسی طرف‌ها به شمار می‌رود، اتصالات تزریق اورانیوم به آنها را قطع کند.

  • ميرحسين موسوی برای جراحی چشم به «بيمارستان منتقل شد»

    وب سايت کلمه گزارش داده است که ميرحسين موسوی، از رهبران اعتراضات به انتخابات رياست جمهوری در سال ۱۳۸۸ روز شنبه ۲۹ شهريورماه برای جراحی چشم به يک مرکز پزشکی تخصصی منتقل شده و « نتيجه عمل نيز موفقيت آميز بوده است.»

  • مهلت یک ماهه قوه قضاييه به دولت روحانی برای بستن و کنترل وايبر

    غلامحسين محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاييه با ارسال نامه‌ای به وزير ارتباطات دولت یازدهم از او خواسته است که ظرف حداکثر يک ماه شبکه های اجتماعی مانند «وآتس آپ، وايبر و تانگو» را مسدود يا به طور موثر کنترل کند، در غير اين صورت قوه قضائيه نسبت به اين امر اقدام خواهد کرد.


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
i
|| 0:00:00
...
 
🔇
X
  • USA--Iranian artists in New York
گالری عکس

گالری عکس «پرتره ها»ی هنرمندان ايرانی در نيويورک

روز چهارشنبه،۲۶ شهريور ماه، نمايشگاه گروهی «پرتره ها» از آثار تعدادی از هنرمندان ايرانی در نيويورک افتتاح شد. در اين نمايشگاه آثار صادق تيرافکن، ژينوس تقی زاده، اميرحسين ردايی، مرتضی پورحسينی، آرش صداقت کيش، مجيد بيگلری، احمد مرشدلو، آليشيا مرصعی، دادبه بصيری، محسن احمدوند، سميرا علی خانزاده، ليلی رشيدی، مهدی ميرباقری، محمد حمزه، نغمه قاسملو، سپنتا قاسم خانی، داريوش قره زاد، سارا قنبری، حسين عدالت خواه، امير موسوی، بابک بيداريان، ناصر بخشی، رضا عظيميان، مجتبی امينی به همراه سه هنرمند ايرانی ساکن آمريکا بهار بهبهانی، جيسون نوشين و فرساد لباف به نمايش در آمده است. آثار اين نمايشگاه را رويا خواجوی حيدری و مسعود نادر انتخاب کرده اند. نمايشگاه «پرتره ها» به مدت دو هفته در گالری روژ اسپيس در محله چلسی برقرار است.
فیلم

فیلم دستگيری ۱۵ مظنون همکاری با «حکومت اسلامی» در کوسوو

دستگيری ۱۵ مظنون همکاری با «حکومت اسلامی» در کوسوو، تخليه ۴۰۰ تن از ساکنان شرق صربستان در پی بروز سيل، اعتراض‌ها به يک آژانس حج و زيارت در پيشاور در پاکستان به همراه ديگر گزارش‌های خبری از قزاقستان و افغانستان، از اخبار امروز راديو اروپای آزاد / راديو آزادی است.
فیلم

فیلم انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی سفارت آمریکا در کابل

صبح سه‌شنبه ۲۵ شهریور انفجار یک خودروی بمب‌گذاری شده در نزدیکی درِ ورودی سفارت آمریکا در کابل دستکم سه کشته در میان نظامیان ناتو برجای گذاشت.
فیلم

فیلم اعلام حکم متهمان پرونده تجاوز گروهی در افغانستان

اعلام حکم متهمان پرونده تجاوز گروهی در افغانستان، افت ارزش روبل، واحد پول روسیه به پایین‌ترین حد، اعلام احکام متهمان پرونده کشتارگروهی در قرقیزستان و دیگر گزارش‌های خبری از پاکستان و گرجستان، از جمله اخبار رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم دواطلبان اوکراینی و ایجاد خندق دفاعی در مرز با روسیه

به رغم اعلام آتش‌بس در شرق اوکراین، شماری از داوطلبان شمال شرقی اوکراین دست به حفر خندق دفاعی زده‌اند. داوطلبان در پلتنیوکا می‌گویند این مرز دفاعی را برای حفظ خود در برابر روسیه احداث می‌کنند.
فیلم

فیلم سفر ولادیمیر پوتین به تاجیکستان

سفر ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه به تاجیکستان، فصل مدارس و بازگشت کودکان به مدرسه در عراق، آشپزی آمریکایی در قرقیزستان و دیگر گزارش‌های خبری از پاکستان و قزاقستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم اعتراض‌های مخالفان دولت در پاکستان ادامه دارد

ادامه اعتراض‌های مخالفان دولت در پاکستان، سفر رییس جمهوری ایران به تاجیکستان، نگاهی به روستای خواب در قزاقستان و دیگر گزارش‌های خبری از افغانستان و قرقیزستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد / رادیو آزادی است.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

محبوب‌ترین‌ها