چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ تهران ۲۲:۳۱ - ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۴


فراتر از خبر


چندرسانه‌ای

جاوا اسکریپت شما فعال نشده یا نسخه ادوبی فلش‌پلیر شما قدیمی است. از این‌جا نسخه جدید را دانلود کنید.
راهپیمایی در کابل در محکومیت عملیات نظامی در غزهi
X
۱۳۹۳/۰۵/۰۱
راهپیمایی معترضان در کابل به عملیات نظامی اسرائیل در غزه، اعتراض روستاییان نزدیکی آستانه در قزاقستان به تخلیه از خانه‌هایشان، افتتاح یک مرکز اسلامی در جمهوری تاتارستان و ارسال آب و غذا برای ساکنان شمال غربی پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم راهپیمایی در کابل در محکومیت عملیات نظامی در غزه

راهپیمایی معترضان در کابل به عملیات نظامی اسرائیل در غزه، اعتراض روستاییان نزدیکی آستانه در قزاقستان به تخلیه از خانه‌هایشان، افتتاح یک مرکز اسلامی در جمهوری تاتارستان و ارسال آب و غذا برای ساکنان شمال غربی پاکستان، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم کشته‌شدن چهارتن در پی حمله انتحاری نزدیک فرودگاه کابل

کشته‌شدن چهار تن در پی حمله يک مهاجم انفجاری با موتورسيکلت در نزديکی فرودگاه کابل، تظاهرات اقليت‌های مسيحی، هندو و سيک‌ پاکستان در محکوميت عمليات نظامی اسرائيل در غزه و از بين رفتن بيش از ۴۶ مغازه در پی آتش شبانه در بازاری در تاجيکستان، از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
گالری عکس

گالری عکس صخره‌های عجیب چگونه به‌وجود آمده‌اند؟

بر پایه تازه‌ترین پژوهش‌های محققان دانشگاه چارلز پراگ، ساختارهای طبیعی سنگی در اقصی نقاط جهان بر اثر تفاوت درجه فرسایش‌پذیری ماسه‌سنگ‌ها به‌وجود آمده‌اند. ماسه‌سنگ‌هایی که تحت فشار بیشتر بوده‌اند سفت‌تر شده و به صورت سنگ درآمده‌اند، و در حالی که به مرور زمان قسمت‌های غیر سفت اطرافشان بر اثر باد و باران فرسوده شده‌اند قسمت‌های سفت‌تر به‌جا مانده و اشکال جالبی را شکل داده‌اند.
فیلم

فیلم حضور فيلمسازان ايرانی در چهل و نهمين دوره جشنواره کارلووی واری

چهل و نهمين دوره جشنواره کارلووی واری، نمايشگر بيش از دويست فيلم از کشورهای گوناگون بود که در اين ميان هفت فيلم برای اولين بار در اين جشنواره به نمايش در آمدند. فيلمسازان ايرانی هم با چهار فيلم در بخش های گوناگون حضور داشتند. محمد ضرغامی نگاهی داشته است به حضور فيلمسازان ايرانی در این جشنواره.
فیلم

فیلم اعتراض دانشجويان در کابل به افزايش تلفات غيرنظاميان در افغانستان

حمله نيروی هوايی ارتش عراق به مواضع شبه‌نظاميان در استان انبار، اعتراض دانشجويان در کابل به افزايش تلفات غيرنظاميان در افغانستان و شروع محاکمه نظامی عليه ۲۸ تن از مقامات رسمی دولت سابق در قرقيزستان، از اخبار امروز راديو اروپای آزاد/ راديو آزادی است.
فیلم

فیلم ادای احترام به قربانیان پرواز هواپیمایی مالزی در مسکو

ادای احترام شماری از شهروندان روسیه در مقابل سفارت هلند در مسکو با دسته‌های گل به قربانیان پرواز هواپیمایی مالزی، شروع بازشماری آرای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان، حمایت مسلمانان و فعالان در قرقیزستان و پاکستان از ساکنان غزه، از اخبار امروز رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است.
فیلم

فیلم نظر ساکنان مسکو در مورد مقصر سقوط هواپیما

خبرنگار رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی، از ساکنان مسکو پرسیده‌است که اطلاعاتی که آنها از طریق رسانه‌های روسی در مورد هواپیمای سرنگون‌شده مالزیایی در اوکراین گرفته‌اند چیست و نظر آنها در مورد علل سقوط این هواپیما چیست؟ برخی از پاسخ‌دهندگان، آمریکا را مسئول سرنگونی این هواپیما دانسته‌اند.
فیلم

فیلم سوء‌ظن کلینتون به «شبه‌نظامیان روس» در قضیه سقوط هواپیمای مسافربری

در پی سقوط هواپیمای مسافربری مالزی در خاک اوکراین، هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، پنج‌شنبه شب، ۲۶ تیرماه، در مصاحبه‌ای با چارلی رز انگشت اتهام را به سوی «شبه‌نظامیان نزدیک به روسیه» گرفت و از کشورهای اروپایی خواست تا در تحقیق درباره سقوط این هواپیما پیش‌قدم شوند.


به ما بپیوندید

نظرسنجی

آرشیو نظرسنجی

تازه‌ترین مجله هفتگی

  • نماگر: در عمق رکود
    11 دقیقه

    نماگر: در عمق رکود

    مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری بهار امسال را اعلام کرده‌است.  نرخ بیکاری در این...

محبوب‌ترین‌ها